+90 216 591 05 67

Peker Kalıp

Peker kalıp 2002 yılında Türkiye’deki büyük sanayi kuruluşlarına yardımcı sanayi hizmeti vermek üzere kurulmuştur. 110 kişilik personeli ile 10500m2 kapalı alanındaki tesislerinde ISO 16949 çalışmalarına devam ederken ileri teknolojiyi kullanarak ISO 9000 standartlarında üretim yapmaktadır. Şirketimiz yurdumuzda gelişen otomotiv sektörüne paralel olarak gelişmiş ve halen gelişmeye devam etmektedir.

Firmamızda sac parça ve kalıp imalatının yanı sıra fikstür imalatı, CNC boru, tel profil bükme ile robot gaz kaynak ve elektrostatik toz boya işlemleri yapılmaktadır.

Oto koltuk bağlantı braketleri, koltuk kafalıkları, koltuk bağlama boruları,oto koltuk mekanizmaları parçaları konusunda bilgi birikimi ve mekanizmalarda deneyim sahibi olan firmamız "FORD OTOSAN, ASSAN HANIL A.Ş., ARGEN. A.Ş.TUZEKS" gibi büyük otomotiv firmaları yanında iç piyasaya da hizmet vermektedir.

Değişen zamana uyum sağlayarak ayakta kalınabileceğinin farkında olan firmamız, yenilikleri ve gelişmeyi imkanları dahilinde takip ederek kendi konusunda en iyi olma çabasındadır . Sizlere daha iyi hizmet vermek için imalat hacmimizi gelişen teknoloji doğrultusunda genişletiyoruz.

Sektöründe daima “kalite” kavramıyla birlikte anılan firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli ürünü en uygun fiyata en iyi hizmet bilinciyle ihtiyaç duyulan anda ulaştırmayı ilke edinmiştir.

"En üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması Kalite Politikamızdır."

"Verilen işi bir defada ve sürekli olarak doğru yapmak Hedefimizdir."

Misyon

Misyonumuz sürekli büyüyen ve gelişen bir firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak.

Vizyon

Peker kalıp modern makine parkı ve deneyimli kadrosu ile sektöründe belirleyici rol üstlenmiş Türkiye’nin önde giden otomotiv parça üreticisidir.Çevreye saygılı bir firma olarak sektörümüzde lider konumda bulunmak.

Peker Kalıp Sac Parça Fixtür Peker Kalıp Sac Parça Fixtür